INUTEQ-DRY

Aktívne ochladzovanie INUTEQ-DRY

Holandská spolocnost INUTEQ® vyvinula revolucnú technológiu aktívneho ochladzovania INUTEQ-DRY na základe odparovania. Ochladzovacia technológia využíva ako médium len minimálne množstvo vody ktorým sa aktivuje a zabezpecí osobné ochladzovanie na 1 – 3 dni v závislosti od okolitých podmienok prostredia.

Technológia ochladzovania INUTEQ-DRY je trvalé riešenie pre športovcov, priemysel, zdravotníctvo, zvieratá na zníženie tepelného stresu.

Materiálové zloženie:

  • Povrch: 50% Nylon / 50% PU / Ultra fresh antibakteriálna úprava
  • Jadro: INUTEQ® DRY chladiaci absorpcný polyesterový fleece.
  • Vnútro: INUTEQ® DRY Nylon

Výrobky z technológie INUTEQ-DRY dokážu ochladit až o 15°C od okolitej teploty. Optimálne pracujú do teploty 45°C, dosahujú min. 750 cyklov, sú umývatelné a antibakteriálne. Sú lahké, netoxické a odolné.

Pozrite si viac informácií o technológii ochladzovania INUTEQ-DRY →

Príklady produktov z technológie INUTEQ-DRY:

INUTEQ-DRY
INUTEQ-H2O

Aktívne ochladzovanie INUTEQ-H2O

Holandská spolocnost INUTEQ® vyvinula revolucnú technológiu ochladzovania INUTEQ-H2O na základe odparovania. Ochladzovacia technológia využíva jedinecnú super absorpcnú chladiacu tkaninu ktorá je aktivovaná namocením do vody na 1-2 min. Následne sa prebytocná voda odstráni a produkty sa môžu používat v závislosti od okolitých podmienok prostredia 2 – 8 hod.

Technológia ochladzovania INUTEQ-H2O je ekonomické riešenie pre športovcov, priemysel, zdravotníctvo, zvieratá na zníženie tepelného stresu.

Materiálové zloženie:

  • Povrch: 100% Nylon / Ultra fresh antibakteriálna úprava
  • Jadro: INUTEQ® H2O super absorpcná chladiaca tkanina s antibakteriálnou úpravou
  • Vnútro: INUTEQ® Nylon

Výrobky z technológie INUTEQ-H2O dokážu ochladit až o 15°C od okolitej teploty. Optimálne pracujú do teploty 45°C, sú umývatelné a antibakteriálne, lahké, netoxické a odolné.

Pozrite si viac informácií o technológii ochladzovania INUTEQ-H2O →

Príklady produktov z technológie INUTEQ-H2O:

INUTEQ-H2O
INUTEQ-PVA

Aktívne ochladzovanie INUTEQ-PVA

Holandská spolocnost INUTEQ® vyvinula revolucnú technológiu ochladzovania INUTEQ-PVA na základe odparovania. Ochladzovacia technológia využíva jedinecnú vysoko absorpcnú chladiacu polyvinyl-alkohol tkaninu ktorá je aktivovaná namocením do vody na 1 min. Následne sa prebytocná voda odstráni a produkty sa môžu používat v závislosti od okolitých podmienok prostredia 1 – 4 hod.

Technológia ochladzovania INUTEQ-PVA je ekonomické riešenie pre športovcov, priemysel, zdravotníctvo, zvieratá na rýchle zníženie tepelného stresu vo vonkajších podmienkach.

Výrobky z technológie INUTEQ-PVA dokážu ochladit až o 15°C od okolitej teploty. Optimálne pracujú do teploty 45°C, a nízkej vlhkosti, sú umývatelné a antibakteriálne, lahké, netoxické a odolné. Je to jednoduché a rýchle riešenie ako zostat vonku cerstvý a chladný.

Príklady produktov z technológie INUTEQ-PVA:

INUTEQ-PVA
INUTEQ-PAC

Aktívne ochladzovanie INUTEQ-PAC

Holandská spolocnost INUTEQ® vyvinula revolucnú výkonnú technológiu ochladzovania INUTEQ-PAC na základe fázovej zmeny materiálu PCM (Phase Change Material) v štyroch rôznych tepelných úrovniach. Toto unikátne INUTEQ® riešenie ochladzovania využíva fázovú premenu (skupenskú premenu) vysokého latentného tepla vdaka comu má využitie v rôznych aplikáciách tepelného hospodárstva.

Produkty podla technológie INUTEQ-PAC, sú na bio-báze a majú vyššie hodnoty bodu vzplanutia oproti ich parafínovými ekvivalentom. Sú umývatelné, netoxické, antibakteriálne, netoxické, nekorodujú a sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Neobsahujú žiadne nebezpecné chemické látky ktoré pracujú pri skupenskej premene. Nie sú nebezpecné pre zdravie, ani pre životné prostredie.

Produkty podla technológie INUTEQ-PAC prekonávajú ich konkurencné produkty ktoré sú na báze parafínu, alebo hydrátov soli v::

  • Lepšej požiarnej bezpecnosti
  • Vyššej latentnej tepelnej kapacity
  • Dlhšej tepelnej stability
  • Bezpecnejšej manipulácie

Produkty z technológie ochladzovania INUTEQ-PAC, pracujú pri extrémnych teplotách a vo všetkých prostrediach bez ohladu na okolitú vlhkost, od 1 do 4 hodín. Vo vnútri chladiacej vesty sú štyri vrecká pre vloženie chladiaceho média.

Technológia ochladzovania INUTEQ-PAC je riešenie pre udržanie konštantnej teploty osôb, pri vysokých teplotách. Ideálne sú pre priemysel, zdravotníctvo, military, špeciálne obleky. Môžu sa používat priamo na telo, alebo na oblecenie, pod pracovné oblecenie bez obavy z omrzlín, poškodenia tkaniva, klbov alebo nekomfortu.

Pozrite si viac informácií o technológii ochladzovania INUTEQ-PAC →

Príklady produktov z technológie INUTEQ-PAC:

INUTEQ-PAC
PP SAFETY s.r.o. © 2023
Webdesign, tvorba webstránok a internetových obchodov - www.mhs.sk